Zabezpieczenia Antykradzieżowe

MONTAŻ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEŃ

Aby zwiększyć poziom zabezpieczenia pojazdów stosuje się dodatkowe urządzenia, montowane w niestandardowych miejscach. Są to tak zwane ukryte wyłączniki, o których istnieniu wie wyłącznie właściciel pojazdu. Takie ukryte wyłączniki wyposażone są w funkcję serwisową, czyli jeśli oddajemy pojazd osobie niepowołanej, na przykład na serwis, możemy zdezaktywować działanie takiego ukrytego wyłącznika po to by nikt nieupoważniony nie do wiedział się o jego umiejscowieniu. Następną możliwością jest instalacja immobilisera, który sprawnie nie pozwala na uruchomienie pojazdu nie jest w stanie odpalić. Na dzień dzisiejszy bardzo popularne stały się urządzenia dające możliwość lokalizacji, monitoringu i kontroli pojazdu. Są to urządzenia nadzorowane przez specjalistyczną firmę lub też nadzorowane (sterowane) osobiście przez telefon komórkowy.

MONTAŻ BLOKADY SKRZYNI BIEGÓW

Jednym z najskuteczniejszych zabezpieczeń mechanicznych są blokady skrzyni biegów. Blokada w sposób pewny blokuje dźwigni ę zmiany skrzyni biegów uniemożliwiając wybranie innego biegu. Montujemy blokady do wszystkich typów samochodów osobowych niezależnie czy posiadają skrzynie manualne, czy też automatyczne. Blokady do samochodów wyposażonych w skrzynie automatyczne blokują je na pozycji parking co powoduje całkowite unieruchomienie pojazdu.
Montowane przez nas blokady skrzyni biegów są pełnoprawnym urządzeniem pozwalającym ubezpieczyć pojazd. Stosuje się kilka rodzajów blokad w zależności od modelu pojazdu. Mogą to być blokady wyposażone w bolec lub tak zwane bez bolcowe nie wymagające wyciągania i wkładania bolca ryglującego. W blokadach nowego typu, ryglowanie odbywa się poprzez przekręcenie zamka bez wykorzystania klucza.