Czujniki parkowania

czujniki parkowania

Czujniki parkowania wysokiej jakości

Oferujemy Państwu zaawansowane czujniki parkowania – dzięki nim parkowanie jest jeszcze prostsze i bezpieczniejsze. Ten elektroniczny system przeznaczony do zdalnego mierzenia odległości pojazdu od pobliskich przeszkód pozwala na jeszcze łatwiejsze manewrowanie i ominięcie zagrożeń nawet przy trudnych przestrzeniach, na przykład w parkingach podziemnych czy przy parkowaniu równoległym w mieście.

Nowoczesne samochody coraz częściej w standardzie wyposażone są w czujnik parkowania. My oferujemy tym z Państwa, którzy chcieliby mieć go we własnym samochodzie, usługę jego doboru i montażu.W naszym asortymencie znajdują się czujniki parkowania do praktycznie każdego rodzaju pojazdu. Czujniki przygotowywane są indywidualnie na zlecenie klienta we wskazanym kolorze nadwozia, aby były do niego idealnie dopasowane.

W sprzedaży, instalacji i naprawie czujników parkowania mamy ponad 20 lat doświadczenia i zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w przystępnych cenach.

Wszystkie czujniki mogą być w kolorze nadwozia samochodu.

Kolor dobieramy pod oryginalny lakier. Cena zależy od rodzaju czujników i modelu pojazdu. Zajmujemy się montażem i serwisem czujników parkowania od 20 lat. Nasz serwis oferuje Państwu solidny i szybki montaż, który sprawi, że komfort parkowania stanie się znacznie wyższy.