IKOL SVR – Radiowy system ochrony pojazdów

Niezagłuszalny system radiowy zabezpieczy Twoje auto

IKOL SVR to niezawodny, radiowy system służący do odzyskiwania pojazdów po kradzieży. Częstotliwość, na której odbierany jest jego sygnał, należy do IKOL i jest objęta tajemnicą. Dzięki temu jest on całkowicie niezagłuszalny (nawet przy użyciu zagłuszarek) i dociera do takich miejsc, jak tunele, garaże i metalowe kontenery.

Co więcej, skuteczność tego systemu wynosi aż 98%, a skradzione auta wracają do właścicieli w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia o kradzieży.

Jak działa IKOL SVR? Wystarczy ukryć w Twoim samochodzie niewielkie urządzenie, by zapewnić mu niezawodną radiową ochronę i całodobową opiekę Centrum Operacyjnego.

Warto zauważyć, że istnieją 3 typy tego systemu:

  • IKOL SVR Standard – ten wariant systemu oferuje Ci niemożliwe do zagłuszenia, radiowe zabezpieczenie pojazdu. Nie ma wbudowanego GPS-a i jest uśpiony do momentu zgłoszenia kradzieży – więc nie zapisuje Twoich przejazdów,
  • IKOL SVR Alarm – został rozszerzony o możliwość zdalnego uzbrojenia czujników wewnętrznych i ustawienia alertów informujących o ruchu pojazdu,
  • IKOL SVR Sky –to nie tylko radiowa ochrona auta, zdalne uzbrajanie czujników wewnętrznych i usługa zarządzania wieloma typami alertów. Wybierając IKOL SVR Sky otrzymasz także szereg udogodnień charakterystycznych dla lokalizatora GPS. Znajdziesz tu m.in. możliwość obserwowania auta w czasie rzeczywistym, dostęp do historii podróży pojazdu czy funkcję generowania raportów.

W linku poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące oferty IKOL SVR:

https://ikol.pl/uslugi/radiowa-lokalizacja-svr/